Lublin

Ryanair – tanie loty z portu lotniczego Lublin – Świdnik

Lubelski port lotniczy jest jednym z najmłodszych w kraju. Położony na terenach podlubelskiego Świdnika, ok. 10 km na wschód od Lublina port lotniczy został oddany do użytku w roku 2012. Pierwsze regularne rejsy zainaugurowała ze Świdnika tania linia lotnicza Ryanair. Po niej pojawili się kolejni tani przewoźnicy: Wizz Air i Eurolot. Ostatni z nich już zbankrutował, a Wizz Air zweryfikował swoje plany. Przez kolejny rok zarówno Ryanair jak i Wizz Air obsługiwały z Lublina solidarnie po dwa kierunki.

Jednakże ostatnio węgierska tania linia ponownie zainteresowała się podlubelskim lotniskiem ogłaszjąc otwarcie na nim swojej kolejnej bazy krajowej i umieszczenia na nim swojej maszyny.  Wraz z otwarciem bazy Wizz Air uruchomi  (od października 2015 r.) obsługę kilku nowych tras. Czy Ryanair pozostanie bierny wobec oferty rywala czas pokaże.

 

Tanie Bilety Lotnicze Ryanair z Lublina

Rezerwacja i Sprzedaż: Telefonicznie i On line

biletyryanairanglia - infolinia

 

Połączenia lotnicze Ryanair z Lublina do Anglii (Wielkiej Brytanii) i Irlandii:

loty Lublin – Dublin – Lublin (od 25 października 2015 r.)

loty Lublin – Londyn Stansted – Lublin

 

tanie bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie przeloty do londynu, tanie bilety lotnicze lublin londyn stansted, tanie przeloty z lublina do irlandii, tanie bilety lotnicze ryanair z lublina do dublina.