Rzeszów

Ryanair – tanie loty z lotniska Rzeszów – Jasionka

Port lotniczy Rzeszów – Jasionka jest ósmym lotniskiem w kraju biorąc pod uwagę wielkość obsługiwanego z niego ruchu pasażerskiego. Rocznie z rzeszowskiego lotniska korzysta ponad 600 tys. pasażerów.

Port lotniczy oprócz dogodnego położenia (leży zaledwie 10 km na północ od centrum Rzeszowa) posiada wygodny dojazd (w jego sąsiedztwie biegną: autostrada A4 i droga ekspresowa S19, a zmotoryzowanym rzeszowskie lotnisko oferuje bezpłatne parkingi!) i może poszczycić się największą w kraju liczbą  tzw. dni lotnych.

Lotnisko posiada drugi pod względem długości pas startowy w Polsce, a niedawno (w roku 2012) oddano do użytku podróżnych nowoczesny terminal pasażerski. Niewątpliwie swój rozwój lotnisko w Rzeszowie zawdzięcza tanim liniom lotniczym, głównie Ryanairowi.

 

Tanie bilety lotnicze Ryanair z Rzeszowa Jasionki

Rezerwacja i Sprzedaż Telefonicznie i On line

biletyryanairanglia - infolinia

Największym użytkownikiem lotniska w Jasionce jest tania linia lotnicza Ryanair, która generuje największy ruch pasażerski. W sezonie ruch na lotnisku ożywiają również przewoźnicy czarterowi ale to Ryanairowi w głównej mierze port lotniczy Rzeszów Jasionka zawdzięcza swoją pomyślność. Obecny na nim od kilku sezonów Ryanair stale esperymentuje z kierunkami ale jak pokazuje rozkład przewoźnika najlepiej sprawdzają się kierunki brytyjskie, z Rzeszowa do Anglii – głównie do Londynu, a także do Irlandii. Co istotne Rzeszów jest jedynym lotniskiem w Polsce, z którego Ryanair obsługuje tanie loty na dwa lotniska w Londynie: Stansted i Luton.

Irlandzka tania linia lotnicza próbowała z Rzeszowa obsługiwać również kierunki do Barcelony, Trapani na Sycylii czy do Frankfurtu w Niemczech. Obsługę tego ostatniego przejęła od Ryanaira niemiecka Lufthansa, a ściślej jej filia – linia lotnicza Lufthansa CityLine.

Połączenia lotnicze Ryanair z lotniska Rzeszów Jasionka do Anglii (Wielkiej Brytanii) i Irlandii:

loty Rzeszów – Bristol – Rzeszów

loty Rzeszów – Dublin – Rzeszów

loty Rzeszów – East Midlands – Rzeszów

loty Rzeszów – Londyn Luton – Rzeszów

loty Rzeszów – Londyn Stansted – Rzeszów

loty Rzeszów – Manchester – Rzeszów

 

Pozabrytyjskie połączenia lotnicze Ryanaira z lotniska w Rzeszowie Jasionce (patrz zakładka obok):

lot Rzeszów – Oslo Rygge/Moss – Rzeszów

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie przeloty do manchesteru, tanie bilety lotnicze rzeszów bristol, przeloty ryanair z rzeszowa do londynu, tanie bilety lotnicze z rzeszowa do east midlands, najtańsze bilety lotnicze ryanair z rzeszowa do manchesteru, tanie bilety lotnicze z rzeszowa do anglii, tanie loty ryanair z rzeszowa do irlandii, do dublina.