Szczecin

Ryanair – tanie loty z lotniska im. „NSZZ Solidarność” Szczecin – Goleniów

Położony ok. 45 km na północny-wschód od centrum Szczecina Port lotniczy Szczecin – Goleniów jest dziesiątym lotniskiem w kraju pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie obsługuje ono ok. 290 tys. podróżnych. Ruch na nim generują tanie linie lotnicze, a w głównej mierze Ryanair i tanie linie lotnicze Wizz Air. Lotnisko wyraźnie odczuwa sąsiedztwo i konkurencję wielkich podberlińskich portów lotniczych: Tegel i Schonefeld, które swoimi ofertami, siatką połączeń i łatwością dostępu odbierają szczecińskiemu lotnisku pasażerów.

Warto wiedzieć, że np. lotnisko Berlin – Schonefeld jest jedną z większych europejskich baz tanich linii lotniczych easyJet. Ostatnio na dobre zagościł na nim także Ryanair, który do tej pory był obecny na Schonefeld jedynie symbolicznie. Nie dość, że irlandzki przewoźnik ogłosił otwarcie na tym podberlińskim lotnisku kolejnej swojej bazy (od października 2015 r.) to otworzy z niego 16 nowych kierunków. Rywalizacja między dwoma mocnymi europejskimi tanimi liniami lotniczymi z pewnością jeszcze bardziej wpłynie na decyzje polskich pasażerów i osłabi lotnisko w Szczecinie, choć temu ostatniemu życzymy jak najlepiej.

 

Tanie bilety lotnicze Ryanair ze Szczecina Goleniowa

Rezerwacja i Sprzedaż Telefonicznie i On line

biletyryanairanglia - infolinia

 

Połączenia lotnicze Ryanair z lotniska Szczecin Goleniów do Anglii (Wielkiej Brytanii) i Irlandii:

loty Szczecin – Dublin – Szczecin

loty Szczecin – Liverpool – Szczecin

loty Szczecin – Londyn Stansted – Szczecin

 

Pozabrytyjskie połączenia lotnicze Ryanaira z lotniska w Szczecinie Goleniowie (patrz zakładka obok):

lot Szczecin – Oslo Rygge – Szczecin

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie loty ze szczecina do anglii, tanie przeloty ze szczecina do irlandii, tanie bilety lotnicze ze szczecina do norwegii, tanie loty ze szczecina do londynu, przeloty ryanair szczecin dublin, oslo ze szczecina, manchester tanie loty ze szczecina, najtańsze bilety lotnicze ze szczecina do anglii.