Wrocław

Ryanair – tanie loty z Wrocławia Strachowic

Wrocławski port lotniczy Strachowice może poszczycić się najdłuższym stażem w związku z obecnością na nim tanich linii lotniczych Ryanair. To od Wrocławia Ryanair zaczynał przygodę z Polską i stąd ruszał na podbój „polskiego nieba”. Ryanair pojawił się po raz pierwszy na wrocławskim lotnisku 25 marca 2005 r. i zainaugurował pierwsze regularne połączenie. Były to tanie rejsy z Wrocławia do Londynu. Tym samym Ryanair zapoczątkował na poważnie erę taniego latania.

Po lotach do Londynu następnym kierunkiem irlandzkiej linii lotniczej został (w 2007 r.) Dublin. Od tego czasu Ryanair we Wrocławiu rozpoczął systematyczne budowanie siatki połączeń, by w marcu 2012 r. roku założyć swoją pierwszą w Polsce (w 46 wówczas w Europie) bazę.  Powstanie nowej bazy Ryanaira szczęśliwie zbiegło się z oddaniem do użytku nowego terminala pasażerskiego na wrocławskim lotnisku.

 

Tanie bilety lotnicze Ryanair z Wrocławia Strachowic

Rezerwacja i Sprzedaż Telefonicznie i On line

biletyryanairanglia - infolinia

 

Obecnie wrocławski port lotniczy Strachowice to piąte lotnisko w kraju pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ponad 2 mln podróżnych, a Ryanair ma w tym spory udział. Irlandzka tania linia lotnicza jest największym użytkownikiem wrocławskiego lotniska. Obsługuje ona ze Strachowic 15 kierunków (w tym sezonowe) ale już zapowiada dalszy rozwój siatki połączeń. Ryanair zatrudnia we Wrocławiu swój personel, a ostatnio ogłosił otwarcie swojej pierwszej w Polsce bazy technicznej  gdzie będą obsługiwane i serwisowane maszyny przewoźnika.

Oprócz połączeń europejskich Ryanair obsługuje z Wrocławia również trasy krajowe rywalizując o pasażera z rodzimymi kolejami i, jak widać, udaje mu się to nadzwyczaj dobrze. Przekonał do siebie pasażerów niskimi cenami lotów i częstotliwością obsługiwanych połączeń lotniczych.

Połączenia lotnicze Ryanair z lotniska Wrocław Strachowice do Anglii (Wielkiej Brytanii) i Irlandii:

loty Wrocław – Bristol – Wrocław

loty Wrocław – Cork – Wrocław

loty Wrocław – Dublin – Wrocław

loty Wrocław – East Midlands – Wrocław

loty Wrocław – Glasgow International – Wrocław

loty Wrocław – Liverpool – Wrocław

loty Wrocław – Londyn Stansted – Wrocław

loty Wrocław – Shannon – Wrocław

 

Pozabrytyjskie połączenia lotnicze Ryanaira z lotniska Wrocław Strachowice (patrz zakładka obok):

loty Wrocław – Alicante – Wrocław

loty Wrocław – Bolonia – Wrocław

loty Wrocław – Chania/Kreta – Wrocław

loty Wrocław – Gdańsk – Wrocław (połączenie krajowe)

loty Wrocław – Girona/Barcelona – Wrocław

loty Wrocław – Malaga – Wrocław

loty Wrocław – Malta – Wrocław

loty Wrocław – Mediolan Bergamo – Wrocław

loty Wrocław – Oslo Rygge – Wrocław

loty Wrocław – Paryż Beauvais – Wrocław

loty Wrocław – Rzym Campino – Wrocław

loty Wrocław – Warszawa Modlin – Wrocław (połączenie krajowe)

 

bilety ryanair anglia, loty z anglii do polski, loty z polski do anglii, przeloty ryanair do anglii, ryanair anglia polska, ryanair polska anglia, tanie linie lotnicze do anglii, tanie loty ryanair anglia, tanie przeloty do manchesteru, tanie bilety lotnicze wrocław londyn, tanie przeloty ryanair wrocław dublin, rezerwacja tanich biletów lotniczych z wrocławia do east midlands, ryanair bilety wrocław bristol, tanie przeloty do liverpoolu, tanie bilety lotnicze z wrocławia do cork, bilety lotnicze ryanair z wrocławia do dublina, tanie przeloty do shannon, tanie loty do glasgow.