Gdańsk – Birmingham

Linie Lotnicze Ryanair Birmingham
Tanie Bilety Lotnicze z Gdańska do Birmingham, Anglia

Trasa Gdańsk – Birmingham to całoroczne połączenie tanich linii lotniczych Ryanair z bazowego lotniska przewoźnika – Rębiechowo. Ryanair obsługuje tanie loty do Birmingham dwa razy w tygodniu, z wylotami z Gdańska w: środy i niedziele.

Bilety lotnicze Ryanair w promocyjnych cenach trasę: Gdańsk – Birmingham można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 119 PLN. Czas lotu: ok. 1,5 godziny / Dystans: 1355 km

Tanie Loty z Gdańska do Birmingham

Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Gdańsk – Birmingham

biletyryanairanglia - infolinia

 

Opis lotniska docelowego: Lotnisko w Birmingham położone jest ok 10 km na południowy-wschód od centrum miasta. Rocznie z jego usług korzysta ponad 10,1 mln pasażerów co, pod tym względem, daje lotnisku w Birmingham siódme miejsce, wśród portów lotniczych w Wielkiej Brytanii. Lotnisko jest bazą linii: Flybe, Monarch, Ryanair, Thomas Cook Airlines i Thomson Airways. Najpopularniejszymi kierunkami obsługiwanymi z Birmingham są loty do: Dublina, Dubaju, Amsterdamu, Paryża, Frankfurtu, Alicante i Malagi. Do odprawy pasażerów lotnisko posiada jeden bardzo duży terminal pasażerski.

Dojazd do lotniska: Z portu lotniczego do centrum miasta kursują regionalne autobusy linii: 900 i 966, a także autobusy linii dalekobieżnych należących do przewoźników: Megabus, National Express West Midlands i National Express Coaches.

Lotnisko Birmingham posiada połączenie kolejowe z głównym dworcem miasta. Pasażerów z terminala dowozi tam system automatycznej kolei AirRail Link. Do dyspozycji podróżnych pozostają także taksówki.

Zmotoryzowani mogą dostać się na lotnisko łącznikiem od strony autostrady M42. Z centrum miasta bezpośrednio do lotniska biegnie droga A45. Port lotniczy w Birmingham przygotował dla kierowców kilka parkingów: Premium, P1, P 2 i 3, P4, P5 i P7.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Birmingham:
Biura wypożyczające samochody mieszczą się niedaleko budynku terminala tuz przed wejściem na parking nr 4. Są to światowi potentaci na rynku rent a car jak: Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz, National i Sixt.

Możliwe inne tanie połączenia lotnicze z Polski do Birmingham:
loty Bydgoszcz- Birmingham (Ryanair)
loty Katowice – Birmingham (Ryanair)
– loty Kraków – Birmingham (Ryanair)
– loty Poznań –Birmingham (Wizz Air)
– loty Warszawa Chopina – Birmingham (Wizz Air)
– loty Wrocław – Birmingham (Wizz Air)