Gdańsk – Bristol

Linie Lotnicze Ryanair Gdańsk – Bristol
Tanie Bilety Lotnicze z Gdańska do Bristolu, Anglia

Trasa Gdańsk – Bristol to regularne połączenie tanich linii lotniczych Ryanair realizowane z gdańskiego portu lotniczego Rębiechowo. Kierunek Gdańsk – Bristol obsługiwany jest dwa razy w tygodniu, z wylotami w: poniedziałki i piątki.

Tanie bilety lotnicze Ryanair w promocyjnych cenach trasę: Gdańsk – Bristol można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 139 PLN. Czas lotu: ok. 2,5 godziny / Dystans: 1450 km

Tanie Loty z Gdańska do Bristolu
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Gdańsk – Bristol

biletyryanairanglia - infolinia

 

Opis lotniska docelowego: Międzynarodowy port lotniczy Bristol położony jest w południowo – zachodniej Anglii, 13 km na południowy-zachód od centrum miasta. Pod względem natężenia ruchu pasażerskiego lotnisko plasuje się na dziewiątym miejscu wśród wszystkich portów brytyjskich.

Rocznie korzysta z niego ponad 6 mln pasażerów. Obecnie port lotniczy w Bristolu obsługuje przede wszystkim pasażerów z południowo – zachodniej Anglii i południowej Walii. Największymi jego użytkownikami są tanie linie lotnicze: easyJet, Ryanair i linia czarterowa Thomson Airways. Najpopularniejszymi kierunkami z Bristolu są loty do: Amsterdamu, Dublina, Edynburga, Malagi, Palmy de Mallorca, Faro i Alicante.

Dojazd do lotniska: Zmotoryzowani mogą łatwo dostać się do lotniska dzięki autostradzie M5 i jej łączniki (węzły) 18 i 22. Planowana jest także rozbudowa kolejnych dróg prowadzących do lotniska, a ich otwarcie nastąpi w niedalekiej przyszłości.

Lotnisko w Bristolu sprawnie obsługiwane jest przez autobusy, które dojeżdżają bezpośrednio do dworców w centrum miasta: Bristol Bus Station i Bristol Temple Meads. Do prężniejszych przewoźników autobusowych zaliczyć można: FirstGroup i Airport FlyerExpress. Połączenia dalekobieżne realizowane są z lotniska bezpośrednio do takich miejscowości jak: Bath, Cardiff, Exeter, Newport, Plymouth, Taunton, Weston-super-Mare.

Wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Bristolu reprezentowane są przez sześć towarzystw: Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz i National.

Możliwe inne tanie połączenia lotnicze z Polski do Bristolu:
– loty Katowice – Bristol – Katowice (od 26 czerwca 2015 r. Wizz Air)
– loty Kraków – Bristol – Kraków (easyJet)
– loty Poznań – Bristol – Poznań (Ryanair)
loty Rzeszów – Bristol – Rzeszów (Ryanair)
– loty Warszawa Modlin – Bristol – Warszawa Modlin (Ryanair)
– loty Warszawa Chopina – Bristol – Warszawa Chopina (od 13 maja 2016 r. Wizz Air )
– loty Wrocław – Bristol – Wrocław (Ryanair)