Gdańsk – Leeds Bradford

Linie Lotnicze Ryanair Gdańsk – Leeds Bradford
Tanie Bilety Lotnicze z Gdańska do Leeds, Anglia

Trasa Gdańsk – Leeds/Bradford to regularne połączenie tanich linii lotniczych Ryanair realizowane m.in.  z portu lotniczego w Rębiechowie. Kierunek Gdańsk – Leeds/Bradford obsługiwany jest (w sezonie letnim) cztery razy w tygodniu, z wylotami we: wtorki, środy, czwartki i soboty.

Tanie bilety lotnicze Ryanair w promocyjnych cenach na trasę: Gdańsk – Leeds/Bradford można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 89 PLN.
Czas lotu: ok. 2 godziny i 20 minut / Dystans: 1310 km

Tanie Loty z Gdańska do Leeds/Bradford
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Gdańsk – Leeds/Bradford

biletyryanairanglia - infolinia

 

Opis lotniska docelowego: Międzynarodowy port lotniczy Leeds/Bradford położony jest a terenie należącym do miejscowości Yeadon w angielskim hrabstwie West Yorkshire, ok. 18 km na północny – zachód od Leeds i 11 km na północ od Bradford.

Jest to największy port lotniczy hrabstwa, a pod względem liczby obsługiwanych pasażerów jest to szesnaste lotnisko Wielkiej Brytanii. Rocznie obsługuje blisko 3,5 mln podróżnych. Lotnisko dysponuje jednym terminalem pasażerskim. Największym użytkownikiem portu lotniczego Leeds/Bradford jest tania linia lotnicza Jet2.com. Swoją bazę w Leeds mają tanie linie lotnicze: Ryanair, Monarch Airlines i czarterowa Thomson Airways. Najpopularniejsze kierunki z Leeds Bradford to loty do: Amsterdamu, Palmy de Mallorca, Malagi, Alicante i Dublina.

Lotnisko jest dobrze skomunikowane. Niedaleko przebiegają autostrady: A1 i M62. W jego bliskiej odległości leżą zarówno: Leeds, Bradford jaki i miasta: Halifax, Harrogate, Keighley, Ripon, Skipton i York.

Lotnisko obsługują sprawnie działający przewoźnicy autobusowi, zwłaszcza: Flying Tiger Bus (m.in. dowozi pasażerów z lotniska do dworców kolejowych najbliższych miast), Metro Connect, FirstGroup i Airport FlyerExpress. Łączą oni lotnisko z wszystkimi większymi miastami regionu jak: Bath, Cardiff, Exeter, Newport, Plymouth, Taunton, Weston-super-Mare.

Wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Bristolu reprezentowane są przez towarzystwa: Avis, Europcar i Hertz.

Możliwe inne tanie połączenia lotnicze z Polski do Leeds/Bradford:
– loty Kraków – Leeds/Bradford – Kraków (Ryanair)
– loty Warszawa Modlin – Leeds/Bradford – Warszawa Modlin (od 30 października 2016 r. Ryanair)