Gdańsk – Londyn

Linie Lotnicze Ryanair Gdańsk – Londyn
Tanie Bilety Lotnicze z Gdańska do Londynu Stansted, Anglia

Tanie loty do Londynu to jeden z najpopularniejszych kierunków tanich linii lotniczych Ryanair. Obsługiwany jest z każdego krajowego lotniska, na którym gości ta tania irlandzka linia lotnicza, w tym również z lotniska w Gdańsku Rębiechowie. Połączenie lotnicze Ryanair z Gdańska do Londynu obsługiwane jest codziennie, a w dni powszednie dwa razy dziennie. W przelotach z Gdańska do stolicy Wielkiej Brytanii tania linia lotnicza Ryanair korzysta ze swojego lotniska bazowego Londyn Stansted.

Tanie bilety lotnicze Ryanair w promocyjnych cenach na trasę: Gdańsk – Londyn można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 74 PLN. Czas lotu: ok. 1 godzina i 15 minut / Dystans: 1250 km

Tanie Loty z Gdańska do Londynu
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Gdańsk – Londyn

biletyryanairanglia - infolinia

Opis lotniska docelowego:
Londyńskie lotnisko Stansted jest obecnie czwartym co do wielkości lotniskiem Wielkiej Brytanii po londyńskich lotniskach: Heathrow, Gatwick i po lotnisku w Manchesterze. Rocznie korzysta z niego ponad 22,5 mln pasażerów, którzy odprawiani są z jednego, trzyczęściowego, terminala. Dodatkowo terminal powiększają przyległe doń budynki satelickie połączone wiszącymi tunelami. Lotnisko Stansted pod Londynem jest największą bazą tanich linii lotniczych Ryanair (obsługuje ze Stansted ponad 100 kierunków), jego węzłem przesiadkowym, centrum technicznym i szkoleniowym. Najpopularniejszymi kierunkami obsługiwanymi z lotniska Stansted są tanie loty do: Dublina, Edynburga, Glasgow, Rzymu, Bergamo, Barcelony, Madrytu, Kolonii i Warszawy Modlina.

Dojazd do lotniska: Do lotniska najłatwiej jest dojechać autostradą M11 i drogą A120. Lotnisko obsługują przewoźnicy autobusowi, z których najprężniejsi to: National Express i First Essex. Port lotniczy Stansted posiada własną stację kolejową. Znajduje się ona pod główną halą terminala. Oprócz licznych połączeń kolejowych do centrum Londynu (Stansted Express) można z niej dostać się także do: Cambridge, Leicester czy Peterborough.

Wypożyczalnie samochodów na lotnisku w Stansted reprezentowane są przez towarzystwa: Alamo, Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz, National, Sixt.

Możliwe inne tanie połączenia lotnicze z Polski do Londynu:
Tania linia lotnicza Ryanair obsługuje loty do Londynu z każdego krajowego portu lotniczego (z wyjątkiem Lotniska w Radomiu i Zielonej Górze). Od 1 listopada 2016 r. Ryanair będzie latać do Londynu z lotniska Olsztyn Szymany.

Loty z Polski do Londynu obsługują również inne podlondyńskie lotniska: Luton, Heathrow i Gatwick.