Gdańsk – Newcastle

Linie Lotnicze Ryanair Gdańsk – Newcastle
Tanie Bilety Lotnicze z Gdańska do Newcastle, Anglia

Trasa Gdańsk – Newcastle to nowy kierunek, który znajdzie się w rozkładzie lotów Ryanaira w sezonie zimowym 2016/2017. Połączenie lotnicze z Gdańska do Newcastle będzie obsługiwane od 31 października 2016 r. dwa razy tygodniowo, w: poniedziałki i piątki.

Bilety lotnicze Ryanair w promocyjnych cenach trasę: Gdańsk – Newcastle można rezerwować – za pośrednictwem naszej strony – w zależności od terminu wylotu, już od 89 PLN.
Czas lotu: ok. 2 godziny / Dystans: 1300 km

Tanie Loty z Gdańska do Newcastle
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Gdańsk – Newcastle

biletyryanairanglia - infolinia

 

Opis lotniska docelowego: Lotnisko w Newcastle położone jest ok 10 km na północny-zachód od centrum miasta. To dziesiąty port lotniczy Wielkiej Brytanii pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie korzysta z niego ok. 4,5 mln podróżnych.

Lotnisko Newcastle posiada jeden terminal pasażerski. Najpopularniejsze kierunki obsługiwane z lotniska w Newcastle to loty do: Londynu, Amsterdamu, Palmy de Mallorca, Alicante, Dubaju, Teneryfę, Malagi, Paryża, Belfastu i Bristolu.

Dojazd do lotniska: Bliska lokalizacja od centrum miasta sprzyja komunikacji z lotniskiem. Pasażerowie szybko i łatwo mogą dostać się z portu do centrum Newcastle drogą A1 i A696.
Lotnisko Newcastle posiada połączenie kolejowe gdyż dysponuje własną stacją. Bardziej przypomina to szybką kolej podmiejską obsługującą miasto i region. Oprócz Newcastle można nią dojechać do: Gateshead, South Tyneside, North Tyneside i Sunderland. Do dyspozycji podróżnych pozostają także taksówki.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Newcastle: Avis, Budget, Europcar, Hertz, Inter Rent, Keddy, Sixt.

Możliwe inne tanie połączenia lotnicze z Polski do Newcastle:
– loty Newcastle – Kraków – Newcastle (Jet2.com)
– loty Newcastle – Warszawa Modlin – Newcastle (od 1 listopada 2016 r. Ryanair)
– loty Newcastle – Wrocław – Newcastle (od 30 października 2016 r. Ryanair)