Bydgoszcz – Birmingham

Linie Lotnicze Ryanair Birmingham
Tanie Bilety Lotnicze z Bydgoszczy do Birmingham

Połączenie lotnicze do Birmingham, Bydgoszcz posiada jedynie za sprawą taniej linii lotniczej Ryanair. Irlandzki przewoźnik lata z Bydgoszczy do Birmingham cały rok, trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty). W okresie świąteczno-noworocznym zwykle połączeń lotniczych jest więcej.

 

Tanie Loty z Bydgoszczy do Birmingham
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Bydgoszcz – Birmingham

biletyryanairanglia - infolinia
Czas lotu: ok. 1,5 godziny / Dystans: 1330 km

Opis lotniska docelowego: Lotnisko w Birmingham leży ok 10 km na południowy-wschód od centrum miasta. Rocznie obsługuje ponad 9 mln podróżnych co daje mu pod tym względem siódme miejsce wśród wszystkich lotnisk brytyjskich. Posiada jeden bardzo duży terminal pasażerski.

Lotnisko jest bazą linii: Flybe, Monarch, Ryanair, Thomas Cook Airlines i Thomson Airways.
Dojazd do lotniska: Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane. Z portu lotniczego do centrum miasta kursują regionalne autobusy linii: 900 i 966, a także autobusy linii dalekobieżnych należących do przewoźników: Megabus i National Express.

Lotnisko Birmingham z miastem łączy także kolejka AirRail Link. Ta sama kolejka dojeżdża do dworca kolejowego Birmingham. Do dyspozycji pasażerów pozostają także taksówki.

Do Birmingham z Polski lata tylko tania linia lotnicza Ryanair. Do tego angielskiego miasta obsługuje ona połączenia lotnicze z: Bydgoszczy, Krakowa, Katowic i Rzeszowa.