Bydgoszcz – Dublin

Linie Lotnicze Ryanair Dublin
Tanie Bilety Lotnicze z Bydgoszczy do Dublina

Trasa Bydgoszcz – Dublin obsługiwana jest z lotniska Szwederowo przez tanie linie lotnicze Ryanair. Tania linia Ryanair lata między oboma miastami dwa razy w tygodniu, w: czwartki i niedziele (w rozkładzie zimowym), a od kwietnia 2015 r. trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki (w rozkładzie letnim).

W okresie świąteczno-noworocznym połączeń zwykle bywa więcej. W przelotach do Dublina tania linia lotnicza Ryanair często wprowadza promocje biletów.

Tanie Loty z Bydgoszczy do Dublina
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Bydgoszcz – Dublin
biletyryanairanglia - infolinia

Czas lotu: ok. 2 godziny / Dystans: 1600 km

Opis lotniska docelowego: Port lotniczy w Dublinie leży ok. 10 km na północ od stolicy Irlandii. Jest największym portem lotniczym tego kraju. Rocznie obsługuje ponad 20 mln pasażerów. Lotnisko posiada dwa, sporych rozmiarów, dobrze wyposażone terminale. Terminal nr 1 oferuje bezpłatny Internet. Linie Ryanair obsługiwany jest z terminala nr 1. Lotnisko w Dublinie jest bazą linii: Aer Lingus, Aer Lingus Regional, Air Contractors i Ryanair.

Dojazd do lotniska: Dobra lokalizacja nie sprawia podróżnym kłopotu z dojazdem z i do lotniska. W pobliżu przebiegają drogi M1 i M50. Na miejscu w hali przylotów terminala można wypożyczyć samochód. Lotnisko obsługują przewoźnicy autobusowi: Aircoach, Bus Éireann, Dublin Bus.

Z Dublina tania linia Ryanair oprócz lotów do Bydgoszczy realizuje także połączenia lotnicze do innych lotnisk w kraju, tj. do: Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Warszawy Modlina. Oprócz Ryanaira loty do kraju obsługuje także linia Aer Lingus – do Krakowa i Warszawy.