Bydgoszcz – Londyn Stansted

Linie Lotnicze Ryanair do Londynu
Tanie bilety z Bydgoszczy do Londyn Stansted

Bydgoszcz – Londyn Stansted to najpopularniejsza trasa Ryanaira z lotniska Szwederowo. Obsługiwana jest pięć razy w tygodniu. Jednakże w okresach świątecznych czy okolicach nowego roku dni z wylotami jest więcej. Przewoźnik lata z Bydgoszczy do Londynu w: poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele.

Od kwietnia 2015 r. (letni rozkład lotów) przeloty z Bydgoszczy do Londynu będą odbywać się codziennie. Łatwiej wówczas będzie także o promocje cenowe biletów lotniczych.

Tanie Loty z Bydgoszczy do Londynu
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Bydgoszcz – Londyn, Anglia

biletyryanairanglia - infolinia

 

Czas lotu: ok. 70 minut. / Dystans: 1200 km

Opis lotniska docelowego: Lotnisko Stansted położone jest 48 km na północny-wschód od centrum brytyjskiej stolicy. Jest jednym z sześciu portów lotniczych Londynu i największym obsługującym tanie linie lotnicze. To także czwarty pod względem wielkości port lotniczy Wielkiej Brytanii. Stansted to główna baza Ryanaira, z której irlandzka tania linia realizuje ponad sto kierunków.

Bardzo często w przelotach do Londynu Ryanair wprowadza promocje cenowe biletów wyprzedając je po zaskakująco niskich cenach. Lotnisko dysponuje jednym bardzo dużym, powiększonym o budynki satelickie terminalem pasażerskim. Rocznie z jego usług korzysta około 18 mln podróżnych. Wysokie standardy obsługi, wyposażenie terminala i udogodnienia dla pasażerów sprawiły, że Stansted zostało uznane za jedno z najlepszych lotnisk na świecie przyjmujące tanie linie lotnicze.

Dojazd do lotniska: Lotnisko posiada dobre połączenie drogowe. Obok przebiegają drogi A120 i autostrada M1 (Londyn – Cambridge). Lotnisko Stansted posiada własną stację kolejową położoną pod terminalem. Można z niej dojechać bezpośrednio do centrum Londynu, a także do: Cambridge, Peterborough czy Leicester. Dobrym rozwiązaniem są połączenia autobusowe, które obsługują przewoźnicy: EasyBus i Terravision.

Ryanair z Lotniska Stansted obsługuje wszystkie (łącznie z Bydgoszczą) porty lotnicze w Polsce.