Rzeszów – Dublin

Linie Lotnicze Ryanair do Dublina
Tanie Bilety z Rzeszowa do Dublina, Irlandia

Rzeszów – Dublin to jedna z tras tanich linii lotniczych Ryanair realizowanych z lotniska w Jasionce. Irlandzka linia obsługuje ją trzy razy w tygodniu, we: wtorki, czwartki i soboty.

Od kwietnia 2015 r. (letni rozkład lotów) będą to jedynie dwa loty tygodniowo, we: wtorki i soboty. Poszukujący tanich biletów lotniczych winni wiedzieć, że częste promocje biletów na loty do Dublina nie są niczym niezwykłym.

Tanie Loty z Rzeszowa do Dublina
Ryanair – Rezerwacja Biletów Lotniczych Rzeszów – Dublin, Irlandia

biletyryanairanglia - infolinia
Czas lotu: ok. 2 godziny 20 minut / Dystans: 1970 km

Opis lotniska docelowego: Port lotniczy w Dublinie położony jest ok. 10 km na północ od stolicy Irlandii. W pobliskim Sword Ryanair posiada swoją siedzibę, a dubliński port lotniczy jest jedną z jego dwóch głównych baz. Drugą jest lotnisko Stansted pod Londynem. Poza nimi Ryanair dysponuje siecią blisko 70 baz rozsianych po całej Europie. Dublin Airport jest największym portem lotniczym w Irlandii. Rocznie korzysta z niego ponad 20 mln pasażerów.

Lotnisko posiada dwa duże, bardzo dobrze wyposażone terminale. Ryanair obsługiwany jest z terminala nr 1. Terminal ten oferuje m.in. bezpłatne połączenie internetowe. Personel lotniska chwalony jest za fachową i profesjonalną obsługę podróżnych. Lotnisko w Dublinie jest także bazą linii: Aer Lingus, Aer Lingus Regional, Air Contractors.

Dojazd do lotniska: Lokalizacja portu lotniczego w Dublinie sprzyja pasażerom w dojeździe do centrum miasta. Nieopodal lotniska przebiegają drogi M1 i M50. Na miejscu, w hali przylotów terminala, można wypożyczyć samochód. Lotnisko obsługują przewoźnicy autobusowi: Aircoach, Bus Éireann, Dublin Bus.

Z Dublina tania linia Ryanair oprócz lotów do Rzeszowa obsługuje również połączenia do innych miast w kraju, do: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia i Warszawy Modlina. Oprócz Ryanaira loty do kraju obsługuje także linia Aer Lingus latająca ze stolicy Irlandii do Krakowa i Warszawy.